اطلاعیه هیئت سیاسی – اجرائی سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت)


در کارزار " نه به جمهوری اسلامی و آری به جمهوری " فعالانه شرکت کنیم!

* در این کارزارها فعالانه شرکت کنیم. این ابتکار " جمهوری‌خواهان دموکرات و لائیک " را که با موافقت، مشارکت و همکاری بخش گسترده‌ای از جمهوری‌خواهان دموکرات و سکولار از جمله سازمان ما جنبه اقدام به خود گرفته است، با هم‌یاری‌ها و هم‌کاری‌هایمان قرین موفقیت سازیم.

ایرانیان آزادی‌خواه!
کارزار " نه به جمهوری اسلامی و آری به جمهوری " که با سازماندهی " کمیته مشترک " متشکل از بخش قابل توجهی از اپوزیسیون جمهوری‌خواه قرار است فردا چهارشنبه در شهرهای آمستردام، استکهلم، برلین، پاریس، کُلن، هانوور، وین، برکلی ( شمال کالیفرنیا) و روز جمعه 12 فروردین ماه به شکل مرکزی در شهر بروکسل بلژیک برگزار شود، هر ایرانی آزادی‌خواه را به یاری و هم‌یاری فراخوانده است. این ندای اتحاد را پاسخ دهیم و بر تعداد دستان متحدی که در این کارزار ها به هم گره خواهند خورد، بیفزاییم.
اهمیت این کارزار تنها در آن نیست که اعمال و کردار رژیم فقاهتی را بار دیگر به گوش جهانیان برسانیم؛
این کارزار فقط از آنرو مهم نیست که در آن خواست نیروی دموکراتیک ایران مبنی بر استقرار یک جمهوری واقعی، یک جمهوری مبتنی بر دموکراسی و یک جمهوری منفک از دین بار دیگر مورد تصریح و تأکید قرار گیرد؛
اهمیت این کارزار به ویژه از آنجا است که همکاری گسترده‌تری از طیف جمهوری‌خواهان دموکرات و سکولار را به نمایش می گذارد و راه را برای برآمد جدّی‌تر اپوزیسیون جمهوری‌خواه دموکرات و سکولار در تحولات سیاسی پیش رو می گشاید.
ایرانیان آزادی‌خواه!
در این کارزارها فعالانه شرکت کنیم. این ابتکار " جمهوری‌خواهان دموکرات و لائیک " را که با موافقت، مشارکت و همکاری بخش گسترده‌ای از جمهوری‌خواهان دموکرات و سکولار از جمله سازمان ما – سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت) – جنبه اقدام به خود گرفته است، با هم‌یاری‌ها و هم‌کاری‌هایمان قرین موفقیت سازیم.

هیئت سیاسی – اجرائی سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت)
نهم فروردین‌ماه ۱۳۸۴ شمسی برابر با ۲۹ مارس ۲۰۰۵